Gorska voda, sponsor i ri i kampionit Vardar

Klubi i hendbollit Vardar tanimë është një anëtar i ri i familjes së klubeve sportive që gëzojnë përkrahjen e Gorska.

Ne besojmë se me përkrahjen tonë dhe me përkrahjen e tifozëve të shumtë hendbollistët këtë vit do ta sigurojnë patjetër titullin Kampion evropian. Përpara Vardar!